Kaşifoğlu OSGB sizlerle çalışmaya başlamadan önce uzman kadrosu ile işyerinizin faaliyet alanına, kullanılan makine ve ekipmanlara, üretim prosesinize, mevcut durumunuza göre tespitler yaparak size özel bir çalışma planı hazırlar. Yasal süreçte yapmanız gerekenler konusunda size detaylı bilgi verir.

Kaşifoğlu OSGB değişen ihtiyaçlara uyum sağlama sürecinde üçüncü bir göz tarafından sizleri değerlendirerek profesyonel bir yol haritası çizer.

İş Sağlığı ve Güvenliği açısından hazırlanması ve arşivlenmesi gereken tüm evrakların bir nüshası işyerinizde bir nüshası da Kaşifoğlu OSGB’de sizler adına düzenli ve sistemli olarak saklanır. Bu şekilde evraklarınızın kaybolma gibi bir durumu söz konusu olmaz.

İşveren ve çalışanlar arasında köprü olma vazifesini üstlenerek size ve çalışanlarınıza daha mutlu çalışma ortamı sunmak için sürekli çalışır.

Kaşifoğlu OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında sadece yasal çalışma sürelerinde değil ihtiyacınız olan her anda ‘size sizin kadar yakın’ felsefesi ile hareket ederek sizlerin yanında olacaktır.

Kaşifoğlu OSGB tarafından firmanıza görevlendirilen çalışma arkadaşlarımızın denetimleri OSGB’miz yetkilileri tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği ekip işidir. Uzman kadromuzun tüm üyeleriyle sizlere daha güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları oluşturmaya hazırız.